AGE CORRECTIVE NIGHT - OMLÁDNĚTE PŘES NOC

Spánek je tou nejúčinnější kosmetikou. Když se navíc k vydatnému spánku přidá ještě účinná kosmetická noční péče, čeká vás svěží a mladší pleť doslova každé ráno. V řadě Age Corrective Night najdete přípravky určené k noční intenzivní výživě pleti obličeje a očního okolí, ale také k omlazení pokožky celého těla, které je zpravidla neprávem při omlazující péči zanedbáváno.

Na pomoc proti vráskám jsme přizvali účinné látky obsažené v levanduli, prvosence jarní a exotickém oleji z tahitských gardénií monoï, které pleť zklidní, zjemní a krásně hydratují, zatímco komplex vytvořený z rostlinným kmenových buněk (Stem Cell Complex) působí účinně proti známkám stárnutí. Velmi dobře totiž proniká až do hlubokých vrstev pleti a díky jeho blahodárným účinkům na regeneraci vlastních kmenových buněk pleti je pokožka dokonale vyživená, hutná, lépe regeneruje a vrásky mizí.

Co víc si přát při ranním pohledu do zrcadla!

Zobrazit všechny produkty kolekce


>> ZPĚT

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Rozumím    Více informací